TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selahaddin Kurutaş
  • ADRES: Bayrampaşa Büyük İstanbul Terminali Peron: 124
  • TELEFON: 0 (212) 508 75 75
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

1975 yılından bu yana Otobüs ve Turizm sektöründe yıllardır faaliyetlerine devam etmekte olan firma sahipleri 2019 yılı itibari ile ismini Sıla Ardahan Kalesi olarak kurdukları yeni otobüs şirketi ve yeni ortakları ile daha büyük vizyon sahibi bir otobüs firması haline gelmiştir. Yıllardır özellikle İstanbul’dan Ardahan ve çevresi illere yolcu taşıyan neredeyse tüm Ardahan firmalarında emeği olan bizler onca yıllık tecrübe, güven ve siz değerli yolcularımızdan aldıkları destekle daha büyük hizmetler sunmak için çabalamayı amaçlıyoruz.

Sıla Ardahan Kalesi bugün iş ortakları ile birlikte yaklaşık 500 kişilik büyük bir ailedir. Toplam 15 il, 40 ilçe ve 25 bilet satış noktası ile Ardahan – İstanbul – Bursa – Ankara’nın her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundadır. Ortalama 6 araçlık genç filosu sayesinde yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunmaktadır.

Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyeti ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirler arası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. Onca yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Sıla Ardahan Kalesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Görüş, öneri ve iyi dilekleriniz için her zaman bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

SILA ARDAHAN KALESİ

Gurbetten Sılaya…

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV