TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: rahim özkaymak
  • ADRES: Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 23-24 Selçuklu / KONYA /
  • TELEFON: 444 42 06
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TARİHÇEMİZ

63 yıla uzanan bir süre, insan ömrüne ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir. Özkaymak Ailesi de, çalışanı emeklisi… yaşayanı; Hak’kın rahmetine kavuşanı ile hep bir Aile olmayı bilmiş, acısı ile tatlısı ile ticari faaliyetlerinde de Aile kurumu gibi bu günlere erişmiştir. İşte bizi mutlu eden, gururlandıran bu tespit ile; 1960 yıllarında başlayan Karayolu ile Yolcu ve Yük Taşımacılığı sektöründe yer alışımız, bugün Türkiye sathın da 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 5000 Yolcunun taşındığı bir noktaya gelmiştir.

1974 yılında Konya’mızın ilk belgeli konaklama tesisi olan ÖZKAYMAK PARK OTEL, turizm sektöründeki ilk kıvılcım olmuş ve bugün, Antalya merkez, Kemer ve Alanya’da dördü 5 yıldızlı, biri 4 yıldızlı 5 turistik tesis ve Konya’da 2 nitelikli tesisimiz ile Ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan, ‘’bacasız sanayi’’ de, 3500 yatağa ulaşan kapasitesi ile ülkemizin zincir otel anlamında ilk on grubu içersinde yerini almıştır. Ülkemizde, kapasitesi ve önemi ile birlikte sadece 2 adet bulunan Stratejik önemi haiz Krom – Magnezit ve Refrakter üretimi ile sanayi sektörüne giren grubumuz, ülke ve dünya ekonomisinde ciddi bir yeri olan bu alanda, sanayicilik ve madencilik faaliyetlerinin başarılı bir sentezini azimle hayata geçirmiştir.

PSA Grubu bünyesinde bulunan Peugeot, Opel, Citroen Otomobillerinin Dünya da 2.ci Türkiye’de ilk ve tek Satış, Servis ve Yedek Parça Konya ve çevresi Ana bayiliği ile de hizmet faaliyetlerine ayrı bir renk katan grubumuz, zaten yakın olduğu bir sektörde farklı ve yenilikçi politikalar ile, vatandaşlarımıza en iyiyi sunma gayretine devam etmektedir. TV yayıncılığı, iştigal konularımız ile mütenasip muhtelif bayilik hizmetlerimiz ve Sigorta Acenteliği hem hemşerilerimize örnek hizmet sunmak, hem de Konya’mızın ve çevresinin hiçbir yenilikten ve gelişmeden yoksun kalmaması amaçlanmıştır.

Hizmette devamlılık esastır. Başarı ise ulaşılması zor olmayan, ama korunması güç olan bir olgudur. İşte bu gerçeğin inancı içersinde, en iyiyi ve güzeli sunmada tüm Özkaymak camiası bütün gücü ile hemşerilerimizin ve tüm Türkiye’nin hizmetinde olacaktır. Nice yeni yatırım ve hizmetler ile huzurunuzda olabilmek dileğiyle…

 

Hedef ve İlkeler

Müşteri odaklı çalışma ilkesi hedef edinerek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak iş ahlakını ve dürüstlüğünü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek en temel ilkelerimizdendir. Müşterilerimiz velinimetimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Özkaymak Turizm; Bünyesinde bulundurduğu şirketlerle, şehrimizin ve ülkesinin ekonomisine yarattığı değerin 450 çalışanıyla birlikte haklı gururunu yaşamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV