TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özberkay Turizm
  • ADRES: Kurtuluş Mh. Cumhuriyet Bulv. No:59/A Odunpazarı/ESKİŞEHİR
  • TELEFON: +90 (222) 240 47 88
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?

 

ÖZBERKAY; yıllardır turizm ve hizmet sektörünün içinde bulunan, insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen 1998 yılında faaliyete geçirdiğimiz firmamızdır.

Firmamız genç, dinamik ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır. Hizmet kalitesini yükseltme hedefi olan firmamız, sürekli kendini yenileyerek büyümeye devam etmektedir. Hedefimiz sektörde lider olmak, lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

Bizi biz yapan en önemli özelliklerimizi; beyanda bulunduğu taahhütlere uymak, bildirilen dilek ve şikayetleri anında değerlendirmek, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan idari kadroya sahip olmak, güvenilir ve güler yüzlü olmak şeklinde sıralayabiliriz.

Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmamızda bize güç vermektedir. Çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için özgün bir ses ve soluk kazandırmaktadır.

Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katılımıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.

ÖZBERKAY ile çalışarak rahat, güvenli ve sorunsuz bir ulaşım için sizde bizim yol arkadaşımız olun

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV