TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Durdu Mehmet POLAT
  • ADRES: Pınarbaşı Mh.köş oğlu Cd. Belediye Otogarı Afşin/Kahramanmaraş
  • TELEFON: +90 344 511 4696
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ KAHRAMANMARAŞ

FİRMA HAKKINDA

1990 yılından kurduğumuz bugüne, son teknoloji ürünü otobüslerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla binlerce konuğumuza en güvenli ve konforlu,Nezih ve temiz ortamlara sahip şubelerimizle sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Afşinimizin ve çevre yerleşim yerlerinin sosyal ve kültürel yaşantısına sayısız faaliyet ile katkıda bulunmuş LÜKS AFŞINLILAR SEYEHAT  zamanı daima lehine kullanmış ve gelişmeye devam etmiştir.

Dünden bugüne sizlere hizmet kalitesinden vazgeçmeyen firmamız çalışmalarını bu temeller üzerine oturtarak gelişimini sürdürmüştür. Firmamızında sloganı olan “Özlemleri Sevinçlere Dönüştüren Kuruluş …”  anlayışı ile sizleri sevdiklerinize en güvenli ve konforlu şekilde ulaştırmaya devam edecektir.

Bizler sizlerden aldığımız destekle dün olduğu gibi bugünde sizlere son teknoloji, en iyi kalite, en güvenilir seyehat sunmaya , Lüks Afşinlılar Seyahat olarak hizmet verdiğimiz alanda gücümüzü katlayarak yarında sizlerle olmak için müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

LÜKS AFŞINLILAR SEYAHAT  ile nice özlemlerinizi sevinçlere dönüştürebilmek dileğiyle…

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV