TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
104 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhittin Beyazyıldız
  • ADRES: adıyaman kahta
  • TELEFON: (416)-213-84-00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kendi imkânları içinde var olan,”kendi kendini yaratmak” babında bir ilk olmanın gurur ve onurunu taşıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet parolasıyla yola çıktık ve devam ediyoruz.

Tabî ki; bu yolda desteğimizi halkımızdan alıyoruz.Bölgesel ve Yöresel çalışmalarımızla, sınırlı sayıda otobüslerimizle yaptığımız seyahatlerle insanımıza sevgi taşıyoruz. Yöresel anlamda bakıldığında kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan turizm şirketi bakımından da bir ilki yaşıyoruz. Otobüslerimizin üzerinde Adıyaman’ımızı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağını tanıtmak için otobüslerimizin üzerine tanıtıcı reklâm afişleri yapıştırdık. Bu yönümüzle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olduk. Goethe’nin dediği gibi “ Tarihini bilmeyen insan günü birlik yaşayan insandır.” Tarihe sahip çıkan bir düşünce ile Kahta Petrol Turizm vardı ve sizlerle var olacaktır.

Genç ve dinamik başkan, halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla müşterilerin istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerel anlamda hizmetin kalitesini ve niteliğini artırmak için bir halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanımızla, yeniliklerimizle en iyiye ulaşacağımızın inancındayız.

Kahta Petrol Turizm Ltd. Şti.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV