TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erzincan Başak Turizm
  • ADRES: Şehirlerarası Otobüs Terminali No:5 ERZİNCAN/TÜRKİYE
  • TELEFON: (0446) 224 15 75
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Erzincan Başak Turizm 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Erzincan Başak Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Yolcularımız için günlük gazete servisi de yapılmaktadır. Turizm şirketimiz belirlenen hız sınırlamalarına uygun davranmakta ve şoförlerini bu kurallara uygun şekilde seçip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.

Firmamız Erzincan merkezden İstanbul’a, Ankara’ya, Yalova’ ya Bursa’da, Eskişehir’e, Sivas’a müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Erzincan Başak Turizm yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak 2009 yılından itibaren Mercedes Travego ve Tourismo araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV