TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
87 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çameli Koop
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: (0258) 241 8130
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

S.S 18 No’lu Çameli Otobüsçü Ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 1990 Yılında Kurulmuştur.
Kurucularımız Bekir Tosun, Halim Çakar, Zeki Kaya, Sebahattin Turhan, Arif Gümüş İlk Yönetim Kurulu Olarak, İbrahim Öğüt ve Mehmet Sargın  ilk denetim Kurulu Olarak seçilmişlerdir.
İlk Olağan Kurul Toplantısı Neticesinde Başkanlığa Bekir Tosun getirilmiştir. Daha sonraları başkanlığı  Zeki Kaya, Arif Gümüş, Nuh Yılmaz, Halim Çakar, Durmuş Ali Turhan,Mehmet AKDAĞ  yapmışlardır. Şuanda yönetim kurulu Mutlu DOĞAN, Rüyan BAŞBUĞ, Binyamin KAYMAZ ,Soner CAN, Turgut BAŞ dan oluşmaktadır.  İlk Kuruluşumuzda Minibüslerle seferler yapılıyordu. Şimdi İse 39 Adet En Son Model Isuzu, Prestij, Otokar Sultan Marka Otobüslerimiz Çameli-Acıpayam-Denizli, Fethiye-Ortaca seferleri yapmaktadır. Haftada bir gün yapılmakta olan Antalya Kumluca seferlerimiz yakın zamanda her gün gidiş-dönüş olarak bir sefer yapılacaktır.Kooperatifimizin bu hale gelmesinde katkıda bulunan yönetim ve çalışanlarına teşekkür eder onlara yaşamlarında sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.
Sabah 7’de başlayan seferlerimiz kış mevsimi  18’e kadar yaz mevsimi 20’ye kadar yarım ve bir saat aralıklarla devam etmektir. Mevzuatımızdaki değişikliklerle beraber kooperatifimizde hızlı bir değişim içine girerek kurumsallaşma yolunda ilerlemiştir. Amacımız Çameli Denizli seferleri yanında Fethiye Pamukkale seferlerinde de ilçemizin ilimizin ve ülkemizin ekonomisi ve turizmine büyük katkılar sağlamaktır. Siz müşterilerimizin de destekleriyle Çameli’mizin gözbebeği kuruluşumuzu daha da büyütüp kurumlaştırıp ilçemize ve ülkemize sosyal ve ekonomik katkılar sağlamaktır. Kooperatifimiz Çameli mizin dış dünyaya açılan kapısı olup ilçemizi her alanda temsil etmektedir.
Kooperatifimiz Çameli yazıhanesinde  yolcularımızın dinlenme yeri olup ikramlarımız mevcuttur. Sizlerinde desteğinizle kurumumuz daima ileri gidecek bu birlik ve beraberlik her daim sürecektir.
Değerli yolcularımıza hayırlı yolculuklar diler sağlıklı ve başarılı günler geçirmenizi dileriz.

Ersoy YILMAZ            

 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV