TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
79 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nurettin Gündüz
  • ADRES: Nur Caddesi No: 115 Merkez Bitlis/TÜRKİYE
  • TELEFON: 444 13 13
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bitlis Taç Turizm 2002 yılında Kurulmuştur Güvenlik ve kalite vazgeçilmez ilkelerimizdir. Bitlis Taç Turizm , otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunmaktadır. Vazgeçilmez ilkelerimiz, güvenlik ve kalite olan Bitlis Taç Turizm’de hizmet planlaması müşteri beklentilerinin önünde yürümektedir.
Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz
Turizm alanında taahhüt ettiğimiz kaliteli ve prestijli hizmeti, gelişim ve takım ruhunu tam anlamıyla kazanmış ekibimiz ile çalışanlarımızın ve konuklarımızın memnuniyeti ile sağlayarak sektöründe lider seyahat şirketi olmaktır. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti. Sürdürülebilir yenilikçi anlayış.

Misyonumuz
Hayatta yedeği olmayan tek şeyin can olduğu ve tasarrufu olmayan tek şeyinde zaman olduğu bilinci ile hiçbir mazeret üretmeden konuklarımızı karşılayıp, ağırlayıp ve uğurlamak için; Alanında yeniliklere uyum sağlayarak lider olmak, Kurumsal ve bireysel anlamda sürekli gelişmek, Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlara ve konuklara sunmak, Örf, adet ve ana değerlere sahip çıkarak çalışmalarını sürdürmektir. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Kalite Politakamız
Kalite Politikamız Sınırsız bir merakı, coşkuyu, insanlığı ve erdemliği kazanmış çalışanlarımız ile temel değeri güvenilirlik olan hizmetlerimizi kaliteli ve sağlıklı bir ortamda konuklarımıza hızlı ve etkin iletişim ile Bitlis Taç olarak sağlamaktayız. Bu hizmet süreçlerimizi yasal düzenlemelerin ve yasal sorumlulukların içerisinde belirlenmiş kalite standartları ile gizlilik ilkelerine bağlı kalarak hizmet ağımızı sürekli geliştirmekteyiz. Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak. Kendimizi yenilemek. “Her Şey Zamanında” ilkesiyle hatasız hizmet vermek. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak. Ulusal kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımızda sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğu. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV