TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
77 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Nur
  • ADRES: İhsaniye Mah. Kuvayi Milliye Cad. Aşkın Apt. D:No:1 D:3 Akdeniz Mersin
  • TELEFON: 444 33 80
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Biz 5 Kardeş olmak ile birlikte  Babamız turizm sektörüne girmeden evvel  tarım ile uğraşmakta imiş. 1976 yılında başlatmış olduğu hizmet aşkını bugün yerel ve ulusal markalarımız ile sürdürmekteyiz.

Nur Şirketler Grubu olarak 1976 yılından bugüne babamızın da öncülük ettiği Turizm ve 2011 yılı itibari ile Eğitim sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

İlimizin Gülnar ilçesinde başlayan hizmetlerimiz bugün ilimizde ve ülkemizde 5 markamız ile sürdürüyor, daha iyi olma ilkemizden taviz vermeden doğru ve emin adımlarla  ilerliyoruz.

Şirketlerimiz arasında eğitimde kaliteli hizmeti ile ilimizde adından sıkça söz ettiren Mehmet Nur Elit Özel Öğretim Kursu, Elit Koleji ;

Tur organizasyonlarında ilimizin dev markaları olarak bilinen Mersin Yörük Turizm ve Nur Turizm,

Şehirlerarası taşımacılıkta  kısa sürede gözde markalar arasına giren Mersin

Nur Turizm bulunmaktadır.

Markalarımız hakkında bilgiler vermemiz gerekirse ;

–  Mersin Yörük Turizm hizmetine 2006 yılında  Silifke merkezli Tursab acentası olup 2014 yılında Mersin merkeze taşıyarak baba mesleğimiz olan otobüs sektöründen edindiğimiz tecrübe ile birleştirerek hizmetlerine bugünde devam etmektedir.

Aile sıcaklığında huzur dolu bir ortam oluşturarak kalite ve güvenden taviz vermeden seyahatleri coşku ve eğlencye dönüştüren insanlığın ilk varoluşu olan Güzel Anadolu’muzun tarihsel ve görsel değerlerini profesyonel kadrosu ile sizlere tanıtıp ve değerli misafirlerimizin hoş bir vakit geçirmesi için en ekonomik turlarda  hizmet verebilmeyi ilke edinen farkındalık özelliğine sahip bir turizm acentası.

Nur Turizm hizmetine 1976 yılında Gülnar merkezli başlamış olup  günümüzde merkezii ilimizde olan Otobüs Kiralama, Tur Organizasyonlarını kaliteli hizmet anlayışı ilkesi ile sürdürmektedir.

Mersin  Nur Turizm markamız ise 2016 yılında kurulmuştur.  Markamız  Ankara- İstanbul – İzmir güzergahlarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veren, lider firma olma gururunu koruyan ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen kuruluşumuzdur.

Mehmet Nur Elit Özel Öğretim Kursu ve Elit Koleji ; Markamız tecrübeli  uzman öğretmen kadrosu ve eğitimde vermiş olduğu ilkeli hizmet anlayışı ile ilimizde  öncü eğitim kuruluşu olmuştur. Eğitimden almış olduğu güven ile 2019 yılında Özel Elit Koleji markasını da ekleyerek çağdaş eğitim anlayışını ile yolluna devam etmektedir..

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV