TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halil ERDOĞMUŞ
  • ADRES: ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ KÜMEEVLER YENİ OTOGAR TESİSLERİ
  • TELEFON: 0 (850) 333 35 64
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kuruluş ve Tarihçemiz

4 Haziran 2003 tarihinde merhum Orhan Erdoğmuş başkanlığında “Geleceğe Yolculuk” ilkesi ile sektöre hızlı giriş yaparak, karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir organizasyon ağı oluşturmuştur.

2005 yılında Orhan Erdoğmuş’un vefatı sonucu, bayrağı oğlu Halil ERDOĞMUŞ’ un teslim alması ile beraber Anadolu Ulaşım, hedefini büyüterek karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne yenilikçi ve inovatif yaklaşım getirmiştir.

Anadolu Ulaşım 2012 yılında sektörün deneyimli, güçlü ve vizyonel aktörü Pamukkale ailesi ile birleşmesi sonucu; konuklarının ihtiyacı olan alt yapı eksikliklerini tamamen gidermiş ve sektör içindeki iddiasını büyütmüştür.

“Gerçek Patronlarımız Konuklarımızdır” ilkesiyle hizmet veren Anadolu Ulaşım, keyifli yolculuğu misafirlerine en üst düzeyde yaşatmaya devam etmektedir.

Yolculukların en güzel anılarla keyifli hale dönüşmesi için, hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım; sınırsız ikram çeşidi, her koltukta 10″ ekran keyfi, Usb desteği, 3G internet, 220 V. priz, Türk kahvesi ikramı gibi bir çok özelliği ile faaliyet gösterdiği güzergâhlarda en fazla tercih edilen firma olma unvanını elinde tutmaktadır.

Anadolu Ulaşım hızlı değişen teknolojiye uygun Ülkemizin en genç filosuna sahiptir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ÇANAKKALE WEB TASARIM E TİCARET spor haberleri ÜCRETSİZ SINAV